Vítejte na stránkách firmy
TRUHLÁŘSTVÍ Josef Reiter, s. r. o.

Rekonstruujete své bydlení či zahradu? Chcete mít okna, dveře, kuchyň či vybavení bytu podle vlastních představ bez omezujících sériových rozměrů, tvarů a barev? Vyrobíme cokoli, přesně podle Vašich přání!

Historie a současnost

Společnost Truhlářství Josef Reiter, s. r. o. působí na trhu již od roku 1992. Výroba začínala v nově vystavěné truhlářské dílně v Petrovicích. Kvůli rozšíření výroby a modernizaci technologií byla později společnost nucena zrekonstruovat další truhlářskou dílnu na Nádražní ulici v Moravském Krumlově. Budova v Moravském Krumlově prošla rozsáhlou rekonstrukcí. Po rekonstrukci byla větší část výroby přesunuta. Tento krok umožnil rychleji, moderněji a efektivněji plnit přání našich zákazníků.

V dnešní době fungují obě dvě provozovny. Truhlářská dílna v Petrovicích je specializovaná pro zakázkovou výrobu z lamina (kuchyňské linky, ložnice, vestavěné skříně, obývací stěny). Druhá truhlářská dílna v Moravském Krumlově je přizpůsobena zakázkové výrobě z masivního dřeva (okna, dveře, nábytek, postele, lavice, stoly, zimní zahrady, zahradní přístřešky, ploty).

cam00327